Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Pornoblader for menn og pornoblader for kvinner

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-03-08, 10:18   #11
Kirsebær
Guardian of the galaxy
 
Kirsebær sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 22.588
Blogginnlegg: 85
Kirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Pornoblader for menn og pornoblader for kvinner

Menn blir sjeldent framstilt som hjelpesløse, skolegutter i skoleuniform. Det er en stor forskjell. (og ja, jeg vet at ikke alle kvinner blir framstilt som prepubertale småjenter, men det er en del av pakka, det også)
Og den type forskjeller gjør at det er stor forskjell på menn og kvinner i pornobransjen.

Jeg tror og synser også mye her nå, men kan sikkert finne dokumentasjon for dette når arbeidsdagen er over:
Jeg tror at om du tar 100 kvinner og 100 menn som jobber i pornobransjen så vil du finne at flere kvinner enn menn har problemer i større eller mindre grad som går direkte på kropp, selvfølelse og selvrespekt.
Det vil være flere kvinner som har opplevd overgrep og det vil være være flere kvinner som blir kynisk utnyttet i en slik bransje.

Derfor bruker i hovedsak pornomotstandere undertryking av kvinner som argument. Det betyr selvsagt ikke at det er greit med undertrykking av menn.

__________________
~Maybe it's time to heal~
Kirsebær er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no