Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Har du vore på ferie med ein annan fam. el. venner der alt har gått galt?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-03-08, 20:32   #20
Mikkeline
Flax
 
Mikkeline sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.787
Mikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Har du vore på ferie med ein annan fam. el. venner der alt har gått galt?

Opprinnelig lagt inn av Ariel, her.

Ja, jeg var på ferien fra helvete i fjor. Nå gjenstår bare å aldri reise på ferie med denne venninnen igjen, noe som ser ut til å bli vanskelig... Hun kommer jo hele tiden med forslag på hva vi kan finne på!!

Synes ikke hun at ferien var pyton også da? Veldig rart at man kan oppleve ting så forskjellig (snakker ikke spesielt om din ferie, altså. Mer generelt)

__________________
03 06 09
Mikkeline er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no