Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Hvilken bok ligger på nattbordet ditt nå?

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-11-06, 21:14   #11
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvilken bok ligger på nattbordet ditt nå?

Har akkurat lest "Horemamma" av Bente Lyon. Kjøpte den da jeg var i Oslo i forrige måned, fordi jeg synes følgende setning på coveret trakk min oppmerksomhet i retning av gurimalla, går det an å drive horehus i Norge???

Sitat Bente Lyon: "Det eneste jeg i ettertid har lurt på, er at jeg i tillegg til samfunnstjeneste ble dømt til å betale 680 000 kroner til statskassen. Jeg er ingen jurist, men på sett og vis bekreftet dommen det jeg alltid har visst, og som virksomheten på Neptun bekreftet. I Norge er dobbeltmoralen som regjerer. Hvis jeg skal betale horepenger til staten, så blir også staten og Norge en hallik. Det var det jeg visste."

Forøvrig var boken drit-dårlig.

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
Elin er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no