Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Kastrering av hund

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-04-08, 12:00   #5
pippimamma
Bør lage seg en tittel selv
 
pippimamma sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Østlandet
Innlegg: 2.500
pippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Kastrasjon av hund

Så flott at han ikke har vondt lenger. At han ble roligere i samme slengen er bare en ekstra bonus.

Til de som har hannhund som ikke har prostataproblemer, bare er ville å ha med å gjøre pga tispene, så anbefaler jeg å prøve hormonsprøyter før kastrasjon. Hunden vår ble alldeles håpløs å ha med å gjøre pga tispene rundt oss som hadde løpetid. Konstant var det ei eller flere som fristet og hunden hadde ikke kontroll over seg selv idet hele tatt. Ulte, bjeffet, pep og ville ut. Klorte opp utgangsdøren og hadde ikke ro i kroppen.

Ca to uker etter første sprøyte roet han seg betraktelig og ble igjen den veloppdragne hunden han egentlig er. Han får hormonsprøyte ca hver 5. måned nå.

pippimamma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no