|
Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Men først, kaffe!
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.552
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Trist morgenJeg forbreder meg på et liv som reservemor til både det ene og andre dyret. Jeg har to jenter som drar alt de finner i hus for at vi skal redde det fra den sikre død: fuglunger, rumpetroll, halvdøde mus, frosk , mark, osv. Har hatt et par dyrebegravelser før. Men dette blir det første ordentlige kjæledyret som må begraves. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Introvert optimist
|
![]() Sv: Trist morgenUff, så leit for tulla di, emm. Jeg har ikke noe greie på marsvin så jeg kan ikke hjelpe.
__________________
Nenne Storesøster (juli -99), Storebror (mars -02), Lillebror (oktober -04) |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Flax
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.792
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Trist morgenSå trist, Emm. Det er ikke alltid lett å forutse hvor mye slike hendelser går inn på både voksne og barn.
__________________
03 06 09 |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Tilpasser tittel
|
![]() Sv: Trist morgenEn ung frøken, og det å møtes på et nøytralt sted skal omtrent gi garantert gode venner. Selvfølgelig vil det ta litt tid, men det bruker ikke ta mange timene.
__________________
Født 00, 02, 06-07 Minstemann, 12 og 15 |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|