|
|||||||
| Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
Prematurmamma
|
To par Koss har gått heden i løpet av tre månederDa skriver man mail.
__________________
Jente 03 - Gutt 08 - Gutt 14 (uke 24+6)
Podcaster for Kjerringrådet - Helt uten filter (@Kjerringraadet) |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Nysgjerrig
Medlem siden: May 2010
Hvor: i Midnattsollandet
Innlegg: 3.450
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: To par Koss har gått heden i løpet av tre månederHar opplevd det samme, men jeg ligger gjerne OPPÅ mine plugger i løpet av natten, og det tar nok opptil et halvt år før de avgår, så jeg regner det som naturlig svinn når de får sånn behandling. Er det begge pluggene som ryger på en gang hos deg, eller er det bare den ene? Hos meg ryker de en av gangen, så jeg dreper nok ledningen når jeg ligger på dem tenker jeg. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Prematurmamma
|
Sv: To par Koss har gått heden i løpet av tre månederJeg ligger jo ikke oppå dem, så de har nok ikke blitt ødelagt på den måten. De er ganske store, så det blir vondt.
__________________
Jente 03 - Gutt 08 - Gutt 14 (uke 24+6)
Podcaster for Kjerringrådet - Helt uten filter (@Kjerringraadet) |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Trademark: Imperfection
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: To par Koss har gått heden i løpet av tre månederJeg gikk innom en forhandler, fortalte at bare ene øret virket, han byttet ut de dingsene, og så betalte jeg 50 kr i "reklamasjonsgebyr". Tvilsomt gebyr?
__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom" Tre stk! |
|
|
|
![]() |
|
|