Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Fikk litt dårlig samvittighet

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-02-07, 14:43   #1
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.684
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Fikk litt dårlig samvittighet

Det var nett en ung gutt og banket på døren. Trodde det var en kompis av storebror, så etter å ha kikket i vinduet ropte jeg på storebror så han gikk ut. Det viste seg at det var en ung gutt fra Jehovas Vitne, han var sikkert ikke mer enn 12-13 år og alene.
Jeg sa at vi var ikke interessert, og han la bladet tilbake i vesken sin, så uskyldig og søt, og jeg angrer litt på at jeg ikke tok imot bladet slik at han ble kvitt ett, og sikkert hadde fått en god følelse.

Ash, jeg synes ikke barn skulle fått lov å misjonere alene....

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no