|
|||||||
| Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
I mål
|
Myggmiddel og andre myggtiltak- ThailandVi setter snart kursen mot varmere breddegrader, nemlig Thailand, og må ha med noe myggmiddel (har vi blitt fortalt). Er det noe spesielt som er å anbefale? Det er vel ikke noe særlig med slikt på små babyer? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Myggmiddel og andre myggtiltak- ThailandDa vi var i Thailand med en 14-månting hadde vi reiseseng med myggnett til å sove i på natten, vogn med uvnett på dagen. Myggmiddel brukte vi ikke. Han hadde som regel klær, uvklær.
__________________
08.05 | 06.12 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
I mål
|
Sv: Myggmiddel og andre myggtiltak- ThailandVi har reiseseng med myggnetting (men hun vil nå helst ligge inntil meg...). |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Myggmiddel og andre myggtiltak- ThailandJa. Brulidine. Posøren fikk i alle fall noen heftige brennkopper, kanskje ikke så rart når man blir utsatt for en helt ny bakterieflora og plukker på alt. Det var ikke så lett å finne riktig type salve, så det å ha den i veska er lurt.
__________________
08.05 | 06.12 |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Passe aktiv
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.283
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Myggmiddel og andre myggtiltak- ThailandHei,
__________________
06 & 08 .
|
|
|
|
![]() |
|
|