Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Syltelabber og grisehyl skal stoppe fredagsbønnen (Dagbladet / BA)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-02-07, 22:49   #1
m|nken
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.434
m|nken imponerer mange og er sikkert smartm|nken imponerer mange og er sikkert smartm|nken imponerer mange og er sikkert smartm|nken imponerer mange og er sikkert smartm|nken imponerer mange og er sikkert smartm|nken imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Syltelabber og grisehyl skal stoppe fredagsbønnen (Dagbladet / BA)

Hvordan forholder man seg til sånt?


"Muslimene i Bergen vil legge fredagsbønnen til byens hjerte Torgallmenningen dersom kommunen ikke skaffer dem ny moské.

Et oppslag i Bergensavisen i dag har skapt opphetet debatt i Vestlandets hovedstad. - De kan ikke bare kaste oss på gaten. Skjer det, legger vi fredagsbønnen til Torgallmenningen, sier talsmann for Bergen Moské og vararepresentant for Arbeiderpartiet i Bergen bystyre, Jerad Abdelmajid."

m|nken er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no