Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > HPs vevstove

Vil dere hjelpe Ingeborg (26), psykiatrisk pasient, med å vinne et bad?

HPs vevstove Forum for datasnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-03-11, 10:21   #1
Ine
rakkarpus
 
Ine sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 9.648
Blogginnlegg: 19
Ine er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner til
Standard

Vil dere hjelpe Ingeborg (26), psykiatrisk pasient, med å vinne et bad?

Ingeborg skriver blogg om det å være psykiatrisk pasient, spiseforstyrret, og hardt angrepet av tvangstanker. Hun er ferdig utdannet sykepleier, og har de siste årene hatt bostedsadresse på et psykiatrisk sykehys. Hun har vært syk siden hun var barn, men er endelig på veg til å bli frisk, og nå har hun enedelig fått leiekontrakt til en 40 kvm stor/liten leilighet.

Du kan lese om og se Ingeborg her: http://www.tv2nyhetene.no/magasinet/...g-3307061.html

http://www.adressa.no/kultur/article1505462.ece

Selv om Ingeborg til tider har vært veldig syk har det vært veldig givende å lese bloggen hennes, det er mye positivitet i den jenta!

Nå har hun endelig fått leid seg en leilighet, hun skal endelig få en annen bostedsadresse enn det psykiatriske sykehuset. Hun er sjeleglad for at hun har fått det, og samtidig er det en konkurranse gående i Trodheim nå, der man kan vinne oppussing av et bad til 250 000. Badet i leiligheten er etter Ingeborgs ord ikke bra, og hun er ikke av den sorten som overdriver. Ingeborg leier bare leiligheten, så hun vil ikke tjene noe som helst på denne konkurransen, bare få anledning til et eventuelt nytt bad mens hun leier denne leiligheten. Hun har derfor tatt et nokså anonymt bilde av badet i leiligheten. Kanskje dere vil hjelpe flotte Ingeborg?

Link til konkurransen:
http://badetditt.no/galleri.php?bad=140#content

Jeg kjenner ikke Ingeborg personlig, bare gjennom bloggen. Jeg har fått anledning til å linke til bloggen hennes her. Ingeborg fortjener å ha litt flaks nå! Det kan stemmes hver dag, send gjerne en stemme ofte om du vil!

__________________
When you know better, you do better.
Ine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no