Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Fagbøker i religion

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-03-11, 22:25   #1
Hondacrv
Gå heim, kyss din kvardag
 
Hondacrv sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Buskerud
Innlegg: 13.170
Hondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de fleste
Standard

Fagbøker i religion

Jeg lurer på hvilke bøker som brukes på religionsstudiet for tiden. JEg tenker særlig på gode bøker innenfor islam, etikk, og religioner/livssyn i vår tid, eller hva jeg skal kalle det.

Jeg skal undervise i religion til høsten, og trenger oppdatere med med andre fagbøker enn de jeg brukte da jeg selv studerte dette for maaange år siden.

Bøkene må være skrevet på norsk, dansk, eller svensk.

__________________
05
Hondacrv er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no