Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

"Pene" fritidssko

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-11, 13:47   #1
Liljekonvall
Uhelbredelig B-menneske
 
Liljekonvall sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 3.255
Liljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smart
Standard

"Pene" fritidssko

Jeg ble operert i ryggen for et par måneder siden og sliter fremdeles, så jeg trenger gode sko. Men jeg er såå lei av å gå i joggesko, og det er heller ikke spesielt pent til alle antrekk. Føler liksom at jeg ikke får kledd meg pent/feminint pga skoene .

Altså, ikke pensko, men noe som er "nettere" enn joggesko og som kan fungere til f.eks tunika/tights såvel som til smal dongeri eller chinos.

Blir veldig glad for innspill, gjerne bilder med info hvor de fåes kjøpt .

Liljekonvall er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no