Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning

Elvelangs i fakkellys - torsdag 22 sep

Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-09-11, 17:44   #1
Nina
pretty ballerina
 
Nina sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.792
Nina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelenNina er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Elvelangs i fakkellys - torsdag 22 sep

I morgen er det elvelangs i fakkellys igjen, det starter kl 20 og her kan dere se hva som forgår i år: http://oslopuls.aftenposten.no/aktiv...icle600592.ece

Sitat:

Vandringen starter kl. 20.00 og spesielle åpningsshow foregår på fire steder kl 20:

Frysja ved Brekkedammen: Offisiell åpning av Elvelangs med heftige rytmer fra Stockholm Drumline og svevende drager fra Teatr Groteska fra Polen.

Nydalen, Gullhaug Torg: Tryllekunstner Davido med spektakulær magi på taket av inngangen til Torgbygget. Innslag fra Riksteatret.

Sagene, Myraløkka ved Bentsebrua: Flammeslukere og fakirer hele kvelden. Spesial-designet åpningsshow. Med Håvve Fjeld & Pain Solution .

Grünerløkka, Kuba: Korenes kveld i fakkellys. Hele ti kor slår seg sammen og gir deg en særdeles stemningsfull åpning på vandringen

Avslutningsshow med to kjempemessige drager i Vaterlandsparken kl 23:00.

Vi har vært der flere år på rad, og favoritten har vært Fakirshow m Håvve Fjell & pain solution på Myraløkka. I år skal vi prøve å få med oss de 20 meter lange dragene.

__________________

Nina er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 28-09-11, 10:30   #2
Kirsten72
Nybegynner
 
Kirsten72 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2011
Innlegg: 10
Kirsten72 har et hav av muligheter foran seg
Standard

Sv: Elvelangs i fakkellys - torsdag 22 sep

Jeg var der sammen med familien. Vi fikk med oss litt av fakirshowet. Men var mest opptatt av å finne eldstedatteren som opptråtte med Askeladden - det lekende teater. De hadde masker og hadde fem minutters show til klokken 21.
Veldig morsomt - men litt mørkt og ikke lurt å gå motstrøms fant vi ut. hehe men vi visste ikke akkuratt hvor de var så vi måtte lete. Neste gang skal vi gå fra toppen og ned.

Kirsten72 er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no