Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Ikea kombiskap

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-10-11, 17:00   #1
cecilief
Nybegynner
 
Medlem siden: Oct 2011
Innlegg: 1
cecilief har et hav av muligheter foran seg
Standard

Ikea kombiskap

Trenger andres erfaringer med Ikea kombiskap
Har kjøpt Frostig kombiskap fra Ikea til innbygging i skapstamme. Problemet er at det bråker. Det høres ut som regndråper på vinduet i perioder på et kvarter før det tar en pause. Da vi åpnet pakken med kombiskapet inni datt det ut en liten kobberstump på ca 10 cm. Jeg har kontaktet ikea og de sier at det er helt vanlig at nye skap bråker da de går på gass. Lurer på om det er noe galt med mitt eller om det bare er slik med skapene fra ikea. Noen som har erfaring? Og forøvrig, jeg vet at ikea hadde skap fra Whirlpool før, men kan ikke se annet enn at produsenten er Ikea.

cecilief er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-10-11, 20:46   #2
VisiliA
Brenner seg ut
 
VisiliA sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Hvor: Midt i landet
Innlegg: 161
VisiliA er litt kul
Standard

Sv: Ikea kombiskap

Vi har innebygd kombiskap fra Ikea/Whirlpool. Med åpen løsning inn til stua så synes jeg ikke at det bråker i det hele tatt. Tror jeg ville snakket mer med Ikea hvis jeg var deg.

__________________
Storebror -87
Lillebror -91
Attpåklatten -99
VisiliA er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-10-11, 20:51   #3
Sola
Bør lage seg en tittel selv
 
Sola sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Hvor: Utenfor republikken
Innlegg: 2.953
Sola imponerer mange og er sikkert smartSola imponerer mange og er sikkert smartSola imponerer mange og er sikkert smartSola imponerer mange og er sikkert smartSola imponerer mange og er sikkert smartSola imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Ikea kombiskap

Mitt bråker heller ikke. Det har dog ikke kommet inn i skroget sitt enda. Vi fikk det på fredag og har ikke satt opp kjøkkenet enda.

__________________
Mamma til jenter f. 2001 og 2002
Sola er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Emneord
kombiskap fra ikea


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no