|
|||||||
| Sportshjørnet Alt som har med sport å gjøre passer inn her. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
Skinner
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 4.330
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Svømmeføtter og neseklypeJeg har en datter som er redd for vann. Ikke tror hun at hun noen gang skal overkomme det heller, og overser glatt at hun hver uke kommer et lite skritt videre på svømmekurset hennes mor så barmhjertig tvinger henne på.
__________________
Solstrålen og Sjarmtrollet (04) |
|
|
|
|
|
#2 |
|
I mål
|
Sv: Svømmeføtter og neseklypeJeg har ikke så mye å si om vannskrekk, men er hun faktisk redd vann, eller er det bare det å være under vann og få vann i nesa? |
|
|
|
|
|
#3 |
|
flisespikker
|
Sv: Svømmeføtter og neseklypeTil avsporingen: Jeg tok med Poden i barnebassenget på Tøyenbadet og oppfordret ham til å sprute masse vann i ansiktet mitt.
__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002) Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Skinner
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 4.330
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Svømmeføtter og neseklypeHun er redd fordi hun ikke kan det. Hun kan det ikke fordi hun ikke har prøvd. Skikkelig logisk. Hun er motivert til å øve med neseklype. For to uker siden sa hun at hun ikke kunne flyte på ryggen, fordi hun syns det var ekkelt å få vann i ørene. Så la hun seg på en sånn tynn pølse og svømte på ryggen, i løpet av kurset også med ørene under vann og med masse rot. Denne uken gjorde hun det uten å mukke.
__________________
Solstrålen og Sjarmtrollet (04) |
|
|
|
![]() |
|
|