Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Jeg har reisetips Berlin - hotell og lounge

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-10-11, 00:22   #1
Pelle
Unik
 
Pelle sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.723
Pelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtid
Standard

Jeg har reisetips Berlin - hotell og lounge

Har nylig vært i Berlin, og MÅ bare dele tips om hotell og kul lounge.

Hotell Michelberger - betalte ca 650 kr for 2 netter inkl frokost. De har små rom og store rom, er man en gjeng sammen kan man bo på samme rom (med feks 2 bad slik min gjeng hadde). Design og heklede grytekluter om hverandre, signalgule gjøkur på veggen, fancy bar, verdens kuleste bakgård. Gamle folk, hippe folk, småbarnsfamilier. Betonggulv, kuskinn og selv sov jeg i dobbeltseng i overkøye med egen trapp opp på baksiden av sengen. Det kuleste hotellet jeg noensinne har vært på! Frokosten var også kjempegod, i en spisesal der alle sittestolene var av umake slag.

http://www.michelbergerhotel.com/

Og loungen:

http://www.orient-lounge.com/flash.htm

Verdens beste drinker med granateple og greier - all juice er ferskpresset, enorme sofaer, private båser med stooore puter der man kan sitte i sokkelesten, behagelig service, vannpipe for de som vil ha det. Litt godt gjemt, man må gå gjennom førsteetasjen til en annen restaurant for å komme dit. Men vel verdt et digg besøk som lett blir noen timer lenger enn planlagt.

__________________
07 og 10
Pelle er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no