Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Primer?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-02-12, 19:11   #1
ItsOnlyMe
Opp og fram, - framover
 
ItsOnlyMe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2009
Innlegg: 5.048
ItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smartItsOnlyMe imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Primer?

Noen som kan anbefale en god en?
Og noen her som har erfaring med (i.d) Bare Escentuals - Prime Time Brightening Foundation Primer. Nå ser jeg foresten at i.d har 3-4 ulike primere, ikke bare denne jeg fann først. Jeg har en smule problem med t-sonen, så kanskje en oljefri hadde vert smart? en primer vil vel uansett fylle ut ugjevnheter og evnt rynker..... ?

http://www.blivakker.no/products/i-d.../ansikt/primer

__________________
2004 - 2008.

Sist redigert av ItsOnlyMe : 03-02-12 kl 19:27.
ItsOnlyMe er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 03-02-12, 19:20   #2
Isa
--
 
Isa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.136
Blogginnlegg: 1
Isa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Primer?

Jeg bruker en fra Smashbox, veldig fornøyd med den. Skal finne frem type.

Isa er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 03-02-12, 20:03   #3
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Primer?

Jeg har både god og dårlig erfaring med Bare Escentuals Prime time primer: den er god å bruke, men flasken den kommer i er dårlig designet: jeg har neppe brukt opp mer enn halve innholdet, men resten ser ut til å være nær umulig å få ut av flasken.

Jeg kommer til å forsøke et annet merke neste gang. Det blir for dyrt og for prakkete å måtte kjøpe nytt etter bare halvbrukt flaske.

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no