Paracet, Ibux og Naproxen - hva er beste combo for vedvarende hodepine?
Jeg er nå på tredje dagen med grusom hodepine som har kommet sammen med en kraftig forkjølelse. Nå hoster jeg også kraftig og hode mitt nærmest sprekker snart føler jeg. 
Jeg har stappet i meg Paracet, Ibux og Naproxen litt omhverandre men det hjelper ingenting. Men jeg tar vel forholdsvis beskjedene mengder som f.eks 1 400mg Ibux + 500 mg Paracet eller 2 x 250 mg Naproxen.
Kjenner jeg gruer meg til nok en natt med å sitte på stua med hodet mellom hendene da det jo er umulig å få sove så lenge man har så vondt.
Kan jeg doble inntak av paracet og ibux og ta i kombinasjon i et inntak? Dvs 800mg Ibux og 2x500mg Paracet?
Noen som vet? Jeg har også voltaren liggende som jeg fikk etter mandeloperasjon. Hjelper det mot hodepine?
Erfaringer mottas med takk!
|