Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Beltestol - hvilken?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-06-12, 15:03   #1
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Beltestol - hvilken?

Vi må atter fornye når det kommer til sikring av barn i bil.

Per i dag har vi et Britax Evolva 1-2-3 til 6-åringen og et Britax Multi-Tech til straks 4-åringen. Dessverre viser det seg at Multi-Tech setet ødelegger bilens sete fullstendig nå som stolen ikke lenger er bakovervendt, pga. støttebeinet. Dette er selvsagt en bagatell, men jeg innbiller meg at det uansett finnes bedre seter når hun nå skal sitte fremover, kombinasjonssetet er tungt og stort.

Tanken er derfor at vi setter 4-åringen i Evolva-setet og kjøper ny beltestol til 6-åringen. Han er 20 kg og 116 cm, bilen er en VW Tiguan.

Hvilken beltestol anbefaler dere?

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no