Julegave til 4-åring
Jeg har begynt å tenke litt på julegaver, vil ha det unna lenge før desember og er i gang i alle fall. Yngste ble nettopp 4. Jeg aner rett og slett ikke hva jeg skal kjøpe til han.
Han fikk termos, vintersko, bilbane, lego, spill, bøker mm til bursdagen. Han sier selv han ønsker seg fjernstyrt bil, men det er sånn sett ikke noe jeg synes han "trenger". Faren har et par store, så de bruker han når han er der. Han har kjelke, ski og sykkel. Skøyter mangler han, men vi er i grunnen lite på skøyter år jeg tenker meg om.
Han er glad i å være ute, liker å se TV og film. Han fikk playmobil til jul i fjor, men det var ingen hit. CD spilleren hans har omtrent tatt kvelden tror jeg, var en billig barneutgave.
Vil han ha glede av en ipod tror dere? Det tror jeg søsteren hans skal få. Nintendo ds har han ikke, men søsteren har, så han kan sånn sett låne hennes. Hun bruker den lite.
Sovepose arver han snart etter eldste, brukt én gang av henne. Tursekk har han.
Tips?
__________________
05 og 08
|