|
Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
nygift
|
![]() Candy corn oppskrift?Noen som har oppskrift på candy corn cookies, har googlet men er fryktelig dårlig på amerikanske måleenheter og div, har nok med gram og desiliter
__________________
Det har jeg ikke gjort før, så det kan jeg helt sikkert..... Knoll & Tott 04 ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Introvert optimist
|
![]() Sv: Candy corn oppskrift?Kan du ikke legge ut oppskriften med amerikanske mål her da, så er det sikkert noen som hjelper deg å "oversette".
__________________
Nenne Storesøster (juli -99), Storebror (mars -02), Lillebror (oktober -04) |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Nymotens gammeldags
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Candy corn oppskrift?Jeg bruker nesten utelukkende amerikanske mål (og oversetter dem til bloggen min), men jeg har kjøpt cup-mål bla. på Ikea, det er uhyre praktisk så slipper man å regne. Dvs. jeg må regne uansett når jeg skal legge inn oppskriftene i bloggen etterpå. Men det jeg pleier å gjøre, er å gå inn på google og skrive "1/4 cup dl" eller "6 oz gram" så får du resultatet opp på første linje, hver gang. Kjempepraktisk. Prøv.
__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|