Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Knallfarge på gulv vaskerom!?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-03-14, 22:29   #1
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Knallfarge på gulv vaskerom!?

Kunne det vært noe? I disse pusse-opp-vaskerommet-sparkle-opp-hele-gulvet-på-nytt-tider? Deler av det gamle gulvet har per i dag en grell mintrgrå farge. Alt annet der inne blir nå hvitt, foruten en mørk grå benkeplate.

Gulvet må males når det er ferdig sparklet, fordi nytt og gammelt gulv forenes og vi må få en helhet, i tillegg til at gammelt gulv trenger en kjærlig hånd. Kunne det ikke vært litt stilig å male det i en knall farge? I så fall hvilken?

Bildet viser en del av rommet pr i dag, mye rot og kaos, ny bereder skal bygges inn osv., så det er det beste jeg kunne få til akkurat nå.

Vedlagte bilder
Filtype: jpg image.jpg (505,4 KB, 127 visninger)
__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no