Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Overnatting til 16-åring

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-06-07, 01:24   #1
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

Overnatting til 16-åring

Et dilemma jeg kunne tenkt meg å lage en diskusjon på:

Tenk dere dette:

Dere har en datter på 16 år. For 2-3 uker siden fikk hun seg kjæreste. De har møttes litt på en ungdomsklubb. Kjæresten bor noen mil fra der dere bor.
Nå skal disse to på fest og datteren din på 16 år lurer på om kjæresten kan få overnatte. Dere har enda ikke møtt denne kjæresten. Datteren dere sier at han kan ikke gå på festen om han ikke får overnatte. Foreldrene hans skal bort og han kommer seg ikke hjem om kvelden. Så enten får han overnatte og gå på fest eller så må han bli hjemme.

Får hun lov? Og får han overnatte på hennes soverom i så fall?


Sist redigert av Jessica : 03-06-07 kl 01:31.
Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no