|
Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Jul 2012
Innlegg: 1.752
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Overnatting i nærheten av LilleputthammerVi vurderer å dra til Lilleputthammer i sommer og lurer på om noen kan anbefale overnatting i nærheten, gjerne med kokemuligheter og eget soverom til toåringen så foreldrene sitter å sitte stille i mørket etter leggetid. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Carve canem
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Øvre Romerike
Innlegg: 6.446
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Overnatting i nærheten av LilleputthammerMange leier ut hytter i Hafjell, og det er rett ved Lilleputthammer. Man kan også ta inn på Hunderfossen. Der er det campingplass.
__________________
I et moderne massesamfunn burde det være like selvfølgelig å lese for sine barn som det er å pusse tennene deres -Jostein Gaarder 06, 07, og 12.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Svada
Medlem siden: Jun 2007
Innlegg: 2.025
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Overnatting i nærheten av LilleputthammerVi var der i fjor sommer og da leide vi leilighet i Hafjell-grenda. Helt ok med bad, stue/kjøkken og et soverom med dobbeltseng og køyeseng. Fungerte ypperlig til oss fire. Det var ikke dyrt, vi kjøpte en pakke med inngang til Hunderfossen, badeland og noe annet.
__________________
Gutt 2006 Jente 2009 ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
utfordrer ikke
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Follo
Innlegg: 688
![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Overnatting i nærheten av LilleputthammerVi har bodd flere år på rad på Hunderfossen, Dvs i hytter tilknyttet hotellet. De er veldig kjekke. Litt slitt, men helt grei standard.
__________________
Mamma til storebror, født jan 06 og lillesøster, født april 09. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Klar
|
![]() Sv: Overnatting i nærheten av LilleputthammerHei, |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|