Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Farge brudekjole (sateng)

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-06-16, 15:38   #1
Ruslebiffen
biffvase
 
Ruslebiffen sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 2.855
Ruslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt likt
Standard

Farge brudekjole (sateng)

Går det an å farge sateng? Jeg har så lyst til å sy om brudekjolen min, siden den med relativt enkle grep kan bli veldig kul knelang 50-tallsaktig kjole som kan brukes til bryllup og andre pyntefestligheter. I så fall er det uaktuelt at den fortsatt skal være hvit. Kjolen har samme stoff og farge hele veien (halvblank, slett sateng) med unntak av et brodert, mørkere belte i livet (også i sateng, tror jeg) og en rad med knapper bak på ryggen og nedover skjørtet (sateng, samme farge som kjolen).

Jeg er forøvrig klar over at sateng ikke er et stoff, men en vevtype. Fåglarna vet hvilken type sateng kjolen er i; hva er typisk for brudekjoler?

__________________
2010 2012
Ruslebiffen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no