|
|||||||
| Autofil Bilsnakk. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
Yes, we can!!
|
EU-kontroll - bruke den til å finne "garantifeil"?Vi har en skikkelig mandagsbil-S-max. Nå skal den ha EU-kontroll, og jeg lurer på om jeg skal kjøre den på et ikke-merkeverksted, og be dem holde ekstra utkikk etter typiske garantigreier, så vi får tatt det før garantitiden går ut (som jeg håper er 5 år??).
__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel |
|
|
|
|
|
#2 |
|
<*(((<
|
Sv: EU-kontroll - bruke den til å finne "garantifeil"?Ville tatt en egen garantiutløpstest: https://www.naf.no/tjenester/garantiutlopstest/
__________________
Ikke spis den gule snøen. Sist redigert av torsk : 11-08-16 kl 13:40. Årsak: Stavefeil |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Tja...
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.140
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: EU-kontroll - bruke den til å finne "garantifeil"?Det vet jeg egentlig ikke noe om. Men vet at det er lurt å bruke NAF til EUkontroll for de har ikke verksted så de tjener ikke noe på feil som de finner.
__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005 Jeg eldes ikke - jeg mørner.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: EU-kontroll - bruke den til å finne "garantifeil"?Jeg skulle også foreslå den Torsk linket til, vi brukte det når vi skulle selge bilen rett før garantien gikk ut.
__________________
To søte germini 05~07 |
|
|
|
![]() |
|
|