Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Færre fylker og kommuner

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-02-17, 11:47   #1
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.494
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Færre fylker og kommuner

Vi må jo snakke om dette også! For meg som bor i Oslo har det ikke sånn veldig mye å si i min private hverdag, men vi blir jo omgitt av en mastodont av en region. Vikenregionen med Østfold, Akershus og Buskerud vil ha over en million innbyggere, og svært ulik geografi med fjelltraktene nord i Buskerud, til lavlandet sør i Østfold.

Midtregionen blir en gigant i areal, men ikke i mennesker.

Hva tenker dere? Hvor skal de nye regionsenterne ligge? Hva vil dette å ha å si for byer som tidligere har vært regionsenter?

__________________


Sist redigert av Tallulah : 22-02-17 kl 12:02.
Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no