Liker "alle" barn Fanta?
De nye, små Fantaflaskene er jo bare kjempesøte. Vi skal ha bursdagsselskap for (den ene) 11-åringen på søndag, og jeg har litt lyst til å sette fram en slik til hver:
(blir rent nostalgisk, da jeg var barn var det alltid en liten brus til hver gjest, mamma hadde sydd søte små forklær til brusflaskene, med et avlangt rom til sugerøret).
Men er det store sjanser for at det er flere av gjestene som ikke liker Fanta? I mitt hode er det nemlig noe alle liker (som i det hele tatt liker brus), men mitt hode har tatt feil før. Satser jeg på at det går bra? Tenkte uansett å kjøpe noe å ha i bakhånd, til de som ikke vil ha Fanta, men hvis det er slik at bare noen få vil ha Fanta, og det bare blir mas om å få noe annet, så er det jo ikke noe poeng.
__________________
µ 05 07 07
|