Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hyl! Pakke med PostNord fra Danmark. Erfaringer?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-12-20, 09:56   #1
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.775
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Hyl! Pakke med PostNord fra Danmark. Erfaringer?

Pakken min ble sendt med PostNord Danmark 9. desember.
18. desember står pakken min som levert, i Risskov, Danmark.

Jeg spør PostNord om hvor pakken min er, men de aner ikke. De TROR kanskje at PostNord Danmark overleverer pakkene til Posten. Det høres jo temmelig usannsynlig ut.

Er det noen her som har fått pakker med PostNord fra Danmark eller annet utland som aner noe om hvordan dette funker? Jeg vet jo ikke en gang om pakken er tapt eller om den fortsetter hitover i sneglefart..

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no