Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Togbilletter VY - øker de i pris nær avgang?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-10-21, 09:49   #1
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.973
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Spørsmål

Togbilletter VY - øker de i pris nær avgang?

Tidligere hadde NSB billetter til minipris. Disse måtte kjøpes et visst antall dager før reisen skulle gjennomføres, og ellers var det en høyere pris.

Vet dere om det samme gjelder på flex-billett hos VY? Altså den billigste billett-typen. Jeg klarer ikke å finne noe informasjon på nettsidene deres.

Jeg forstår at prisen kan øke pga mange solgte billetter, altså, men det er det der automatiske prishoppet noen dager før avgang som jeg lurer på om fortsatt eksisterer?

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no