Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Opp og ned på en panelgardin?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-09-07, 15:34   #1
Katinka
Skriv og skriv og skriv
 
Katinka sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Det meste er nord
Innlegg: 5.166
Katinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme omKatinka har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Opp og ned på en panelgardin?

Jeg må legge opp en panelgardin, men oppdager at den er ulik i falden oppe og nede. Det vil si, falden er like bred, men i den ene enden er stoffet brettet dobbelt inn, så det blir ganske tykt. I den andre enden er sømkanten veldig smal.

Vanskelig å forklare for en som ikke kan gardiner i utgangspunktet, men jeg håper noen skjønner hva jeg vil fram til. Eventuelt orker å sjekke falden på sine gardiner. Dette er ferdigsydde fra Princess, altså.

Og spørsmålet er: Hvilken skal opp?

__________________
I can be your astronaut if you want some space.
Damien Rice
Katinka er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no