Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Når man skal starte med lavkarbo

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-09-07, 20:54   #1
malena
 
malena sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.843
malena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner til
Standard

Når man skal starte med lavkarbo

Hva slags matverer bør man da ha i hus?

Jeg fatter og begriper ikke hvordan jeg skal klare meg uten brød.
Men jeg kjenner at kiloene kommer snikende, og det vil jeg IKKE være med på. Så noe må gjøres, og jeg vil gjerne prøve lavkarbo.

Kan noen gi meg tips til hva som bør stå på handlelisten kommende uke så jeg har noe å starte opp med?

Middagsmat er egentlig ikke problematisk, da er det jo bare å kutte ut poteter/ris/pasta og spise mer av det andre. Det er verre med frokost/kvelds og mellommåltider.

__________________
Gutta 2003 og 2005

Sist redigert av malena : 30-09-07 kl 21:02.
malena er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no