Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Kunne du tenke deg å feire jul med venner?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-10-07, 14:38   #1
Pepper Lemon
Peppy!
 
Pepper Lemon sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 10.683
Blogginnlegg: 253
Pepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Kunne du tenke deg å feire jul med venner?

Jeg har hørt en del ganger i det siste at det er blitt mer vanlig å feire jul sammen med venner fremfor familie. Allikevel kjenner jeg ingen som tilbringer julaften sammen med sine venner. I min krets er det familien som gjelder akkurat denne dagen.

Selv kunne jeg egentlig godt tenke meg å feiret jul sammen med venner og deres barn. På tradisjonelt vis altså, med julemiddag og gaveåpning. Jeg tror det kunne vært hyggelig for barna å få leke sammen, og hyggelig for oss voksne. Ikke det at jeg ikke har det hyggelig med familien altså. Det er bare det at vi bor langt fra hverandre, og det er ikke alltid så enkelt å få til å møtes akkurat i julen. Vi er jo flere søsken som gjør krav på foreldrene, og jeg ser altså for meg at vennejul kunne vært like hyggelig.

Hva synes du? Kunne du tenke deg det?

Pepper Lemon er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no