Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Kjole til 11-åring som skal i bryllup

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-05-08, 20:51   #1
Wanda
Aktiv
 
Wanda sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 141
Wanda har et hav av muligheter foran seg
Standard

Kjole til 11-åring som skal i bryllup

Jeg har fått i oppdrag å finne en kjole til en lang og slank 11 åring som skal i bryllup i juni. Hun bruker str. 164 eller XS. Kjolen skal ikke være pyntet, men ikke ballkjolestil og heller ikke for damete. Helst lang eller til anklene og gjerne pastellfarget.

Jeg håpet i grunn å finne noe på nettet, men så langt har jeg ikke hatt suksess. Noen som har tips til nettsteder eller til butikker i Oslo-området som har et visst utvalg av slike kjoler? Alle tips mottas med takk, håpet er å slippe å lete rundt på måfå....

Wanda er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-05-08, 20:56   #2
Pamina
Kaldt hode, varmt hjerte!
 
Pamina sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 9.139
Blogginnlegg: 70
Pamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt avPamina har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kjole til 11 åring som skal i bryllup

Sjekk Monsoon children, de pleier å ha fine kjoler til større jenter også, eventuelt Okaiidi på Aker Brygge - der har de fine ting.

__________________
Pamina & Snuppa, 23. juli 05, Brodern, 23. august 08
Et hus uten bøker er som et legeme uten sjel. (Marcus Tullius Cicero)
Pamina er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-05-08, 21:13   #3
Wanda
Aktiv
 
Wanda sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 141
Wanda har et hav av muligheter foran seg
Standard

Sv: Kjole til 11 åring som skal i bryllup

Opprinnelig lagt inn av Pamina, her.

Sjekk Monsoon children, de pleier å ha fine kjoler til større jenter også, eventuelt Okaiidi på Aker Brygge - der har de fine ting.

Hadde tenkt meg en tur innom Brygga i morgen, så takk for tipset!
Skal stikke innom begge når jeg først er i området.

Andre?

Wanda er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 13-05-08, 00:20   #4
konemor
Erfaren
 
konemor sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 861
konemor er litt kulkonemor er litt kul
Standard

Sv: Kjole til 11-åring som skal i bryllup

WOW hadde noen fine sommerkjoler nå som fint passer i bryllup. Min 12 åring ønsket seg en som var hvit og blå (fint mønster), me de hadde desverre ikke størrelsen hennes her. Var flere søte kjoler der så hun fant seg noe i lyseblått som hun var veldig fornøyd med.

konemor er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 13-05-08, 12:04   #5
Jålebeinet
med tunga på styret
 
Jålebeinet sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.133
Jålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kjole til 11-åring som skal i bryllup

Kanskje du finner noe på Oasis? Den ligger i samme etasje som Monsoon på Aker Brygge.

Jålebeinet er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no