Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Tips til bryllupsgave?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-06-08, 01:54   #1
Silence
٩(●̮̮̃●̃)۶ ٩(●̮̮̃●̃)۶
 
Silence sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.639
Silence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smartSilence imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Tips til bryllupsgave?

En gammel klassevenninne av meg gifter seg i morgen, og jeg tenkte jeg skulle dra i kirka. Har lyst til å kjøpe dem noe fint, men ikke nødvendigvis så dyrt, men vet ikke hva. (Er ikke invitert til middag eller kaffe, vil bare kjøpe noe for å vise at jeg tenker på dem og ønsker dem lykke til med ekteskapet.)

Noen som har tips til en fin oppmerksomhet til brudeparet?

Silence er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no