Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Feirer dere St.Hans?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-06-08, 20:54   #1
Mei
Har fått viljen sin
 
Mei sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.606
Blogginnlegg: 397
Mei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtid
Standard

Feirer dere St.Hans?

Det gjør tydeligvis ikke vi . Jeg hadde ikke fått med meg at det var i dag før damen i Dagsnytt (som jeg forøvrig har vært på fest med) sa det. Og siden mannen er på jobb, begge ungene sover og jeg ikke har en eneste grillpølse i fryseren så tror jeg det forblir slik.

Da jeg var liten brant vi alltid bål i fjæra og grillet pølser. Store, tjukke kjøttpølser som alltid ble svarte utenpå og iskalde inni. Koselig var det uansett, og jeg tror kanskje vi får ta opp en lignende tradisjon når ungene blir større.

Mei er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no