Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Undertøy i vanskelig farge, gråturkisgrønnblå, eller sølv?!

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-11-08, 13:09   #1
Filifjonka
Fortynnet
 
Filifjonka sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.396
Blogginnlegg: 297
Filifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Undertøy i vanskelig farge, gråturkisgrønnblå, eller sølv?!

Jeg har kjøpt med ny julebordskjole på Noa Noa. Den er i silke i en veldig dempet grønnturkis farge med et lite sølvbroderi. Utringningen er ikke veldig stor og åpen, men den går litt langt ned, slik at litt av bh-en vil synes hvis jeg ikke syr litt eller lukker med en nål eller noe. Men hvis jeg kunen finne undertøy i en passende farge så ville det ikke gjøre noe om det vistes bittelitt. Det som hadde gått an var denne ltt vanskelige gråturkise fargen, eller lys grått/sølv siden jeg skal ha sølvsko til.
har kikket i flere butikker uten å finne snev av passende farge, så det blir nok ikke lett. Har noen tilfeldigvis sett noe som høres ut som dette, i vanlig butikk eller nettbutikk?

Filifjonka er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no