Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva i alle dager gir man til en 50-åring som har alt?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-06, 16:48   #1
Muskat
Bør lage seg en tittel selv
 
Muskat sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 3.843
Blogginnlegg: 23
Muskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner tilMuskat er et navn som alle kjenner til
Standard

Hva i alle dager gir man til en 50-åring som har alt?

Faren min fyller 50 om et par uker, og vi aner virkelig ikke hva vi skal gi ham i bursdagsgave.

Han ønsker seg musikk, bøker og konjakk. Men det er det han alltid får, og nå fyller han tross alt 50 så da har vi jo lyst til å gi ham noe ekstra, men vi vet ikke helt hva.

Han går mye tur i skog og fjell, men som han sier så er han veldig kresen når det gjelder sports- og turutstyr i tillegg til at han har det han trenger. Han driver også litt med fjellklatring, men der har han visst også det han trenger. Jo, han ønsker seg visst en kikkert, en sånn skikkelig en, til 2-3000. Men det syns jeg er litt kjedelig. Og så vil han ikke helt innrømme at han ønsker seg det, han syns det er for dyrt.

Er det noen som har noen tips? Prisklasse er jeg usikker på. Jeg kan godt bruke noen kroner på ham hvis jeg finner den rette gaven.

Muskat er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no