Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Mørkerommet

Macro linse

Mørkerommet Fotoforum. For diskusjon av kamera, utstyr og teknikker. Hvordan ta bedre bilder, og riktig etterbehandling.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-01-09, 13:50   #1
Hjertensfryd
Unik
 
Hjertensfryd sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Casa Del Troll
Innlegg: 9.317
Blogginnlegg: 98
Hjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de flesteHjertensfryd er kulere enn de fleste
Standard

Macro linse

Kom over dette her om dagen.

Eg har definitivt ikkje råd til ei macro linse på ei god stund enno ( trur eg ) Så derfor måtte eg jo lese litt om dette. Kosta jo ikkje all verden, og var kanskje ein grei intro til macro verden. Men så blei eg litt usikker. På bildene av blomsten, så får den eit tydelig blåskjær rundt. Tilfeldig, eller vil alle bileta bli slik ? Då er jo litt av poenget vekke.

Nokon som har vert borti nok slikt før ?

__________________
Nobody is perfect. My name is Nobody.
Hjertensfryd er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no