Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Den skjønneste julegaven

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-12-06, 13:12   #1
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.679
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Den skjønneste julegaven

Storesøs hadde laget en rar julegave til meg. Det var en amaryllys løk, to pakker tulipanløk, to plantepotter og noen steiner. Hun var så spennt når jeg pakket opp gaven, og var klar med kamera. Nederst lå en konvolutt med følgene påskrift:Inkl. mat og overnatting. Transport må du ordne selv. Så nå har du en grunn til å reise til Haugesund helt alene, uten unger Tanken var aromamassasje, men du velger selv. Stooor klem fra storesøs.
På baksiden var det prisliste fra Esthetique-hudpleiestudio. og konvolutten inneholdt ett gavekort! Guu jeg ble så glad og overrasket! Gleder meg allerede.

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no