Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Kan vaskemaskinen repareres?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-08-09, 10:20   #1
elg
Superduperaktiv
 
elg sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 530
elg er litt kulelg er litt kulelg er litt kul
Standard

Kan vaskemaskinen repareres?

Vaskemaskinen vår har plutselig sluttet å fungere. Da vi skulle ta klærne ut i går var klærne fortsatt veldig våte selv om vaskemaksinen sa den var ferdig. Vi har i etterkant tømt maskinen ved å velge uttømming. Vi har også pumpeluken og tømt den for vann. Vi fant der en liten blyant. Siden maskinen både fyller og tømmer seg for vann tror vi ikke det er noe som er tett.

Når vi nå prøver å starte vaskemaskinen, fyller den vann som den skal, men så skjer det ingen ting. Det eneste vi hører er noen lave klikk i maskinen, men vaskeprogrammet starter ikke. Det har heller ikke hjulpet å ta ut kontakten og sette den inn igjen.

Er det noen som vet om dette kan repareres eller om vaskemaskinen har sett sine beste dager? Det er forresten en Siemens vaskemaskin som er 7 1/2 år gammel.

elg er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no