Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Dessert på julaften?

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-10-09, 23:12   #1
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Dessert på julaften?

Vi skal feire jul hjemme hos oss for første gang. Er vel på høy tid det nå når jeg nærmer meg 40 med stormskritt.

Trenger inspirasjon til hva jeg skal lage, så jeg oppfordrer alle som har gode oppskrifter på hjemmelagde juledesserter til å legge det ut her. Tror jeg kommer til å gå for sjokoladepudding eller karamellpudding. Er ikke så veldig glad i riskrem og multekrem som jeg vet mange bruker.

Vet jeg er litt tidlig ute - ref marsipantråden. Men jeg må prøvekoke, så jeg vet at det smaker godt, og det må skje i god tid.

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no