Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Hjelp meg finne en ny frisyre

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-11-09, 13:38   #1
Gwen
Midtsommerprinsesse
 
Gwen sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 977
Gwen imponerer mange og er sikkert smartGwen imponerer mange og er sikkert smartGwen imponerer mange og er sikkert smartGwen imponerer mange og er sikkert smartGwen imponerer mange og er sikkert smartGwen imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Hjelp meg finne en ny frisyre

Akkurat nå har jeg en slik frisyre (lånt fra den andre hårtråden) :



Bare at mitt hår ikke er like fint farget. Siden håret er tungt så er det helt flatt på toppen og volumøst nederst. (Forklarer så godt jeg kan så jeg slipper å legge ut bilde. ) Som regel setter jeg det bare opp i en stor tull så jeg slipper at det skal være i veien. Innser at det er veldig kjedelig så nå vil jeg ha noe nytt!

"Problemene" mine er at jeg ikke orker å ha fjonete hår hengende ned i ansiktet og jeg har et veldig rundt ansikt. Ikke ønsker jeg å måtte gå til frisøren hver annen måned heller. Håret er veldig tykt.. Hvert hårstrå er tynt som babyhår, men det er veldig mange av dem. Også har jeg nettopp funnet mine første grå hår. Jeg ønsker en frisyre som er over skulderlengde, men under øreflipp.

Hjelp meg! Jeg er åpen for heelt nye ting.

__________________
2004 | 2005
Gwen er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no