Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Nyvaskede klær lukter rart

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-11-09, 22:13   #1
HSJ73
Henger i stroppen
 
HSJ73 sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 1.669
HSJ73 imponerer mange og er sikkert smartHSJ73 imponerer mange og er sikkert smartHSJ73 imponerer mange og er sikkert smartHSJ73 imponerer mange og er sikkert smartHSJ73 imponerer mange og er sikkert smartHSJ73 imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Nyvaskede klær lukter rart

Det er noe muffens med vaskemaskinen vår, for klærne lukter liksom litt muggent når de blir tatt ut. Og lukten sitter i klærne etter at de har tørket.

Vaskemaskinen er fire år gammel, og vi håper jo å slippe å kjøpe ny med det første. Er det noen som vet hva som kan gjøres? Jeg har gått gjennom feilsøkingslisten i brukermanualen, og har prøvd alt som kan tenkes å hjelpe.

Takk!

__________________
Storesøster f. 2000, Lillesøster f. 2006 og Minstesøster, september 2008
HSJ73 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no