Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan finner jeg egentlig ut hva en bunad er verdt?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-01-10, 19:33   #1
Kitty Bastard
Jeg bor i en stubbe!
 
Kitty Bastard sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 2.401
Blogginnlegg: 1
Kitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de flesteKitty Bastard er kulere enn de fleste
Standard

Hvordan finner jeg egentlig ut hva en bunad er verdt?

Jeg har en bunad. En bunad som bare henger der, som jeg ikke liker og som jeg aldri kommer til å bruke (uansett hva diverse hysteriske slektninger har påstått de siste tjue åra).
I følge nevnte slektninger så er det en "flott" bunad, og det blir stadig nevnt sammen med mumling og hodenikk at "den er verdt mye", særlig det "spesielle sølvet". Jeg tror ikke helt på det, men samtidig så har jeg ikke det minste lyst til å bli lurt når jeg selger den.

Så hvordan finner jeg ut av det? Tar jeg den med på Husfliden, eller noe slikt? :bunadnovise:

__________________
Come down off the cross - We can use the wood - Come on up to the house
Kitty Bastard er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no