Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Mønster fra stoff og stil

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-02-10, 19:37   #1
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.010
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Mønster fra stoff og stil

Kjøpte 2 mønster fra stoff og stil i dag. Men når jeg kommer hjem og åpner de skjønner jeg meg ikke på de. Noen som har vert borti de og har mer peiling enn meg?

Disse 2 kjøpte jeg:
http://www.stoffogstil.no/Katalog/Mo...?group_id=7045
http://www.stoffogstil.no/Katalog/Mo...?group_id=7042

I pakken til skjørtet er det en stor firkantet og en liten halvmåne mønster.
Halvmånen er alt for liten til å være skjørt delen og den firkantet virket litt stor til å være ribb kan men det kan fungere.

Men i bukse pakken er det 2 forskjellig bukseben pakker. Er det da en til knebuksen og en til langbuksen eller er det en fremme og en bak stykke?

Isolde er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no