Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Gave til husets konfirmant

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-05-10, 15:45   #1
Erica
Hekta
 
Erica sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Indre Østlandet
Innlegg: 7.941
Erica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de fleste
Standard

Gave til husets konfirmant

Vi har snart konfirmant i huset, og jeg lurer litt på hva vi skal gi i gave. Vi kan selvfølgelig gi henne penger, og det er mulig vi gjør det i tillegg til gave, men en minneverdig ting hadde jo vært fint å gi bort.

Men hva skal vi finne på? Hun er ikke friluftstypen, så det er ikke aktuelt med gaver i den sjangeren. Noen med gode ideer her?

__________________
95, 99, 04
Erica er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no