Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > HPs vevstove

Krisehjelp i Visma trengs ASAP

HPs vevstove Forum for datasnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-06-10, 00:28   #1
*HH*
Frøken
 
*HH* sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Østlandet
Innlegg: 2.269
*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart
Tommel ned

Krisehjelp i Visma trengs ASAP

Sitter med hjemmeeksamen og plutselig har Visma bestemt seg for å boikotte meg. Skal oppdatere en bunt men det går rett og slett ikke. Jobbstatus står bare på "Oppdaterer bilag". Er det noen som har vært borti problemet før og vet hvordan det kan løses er jeg evig takknemlig.

Jeg er helt fortvilet og skolen tok kun i mot telefoner ang. teknisk hjelp midt på dagen i dag(og da hadde jeg ingen grunn til å ringe for jeg hadde ikke problemer).

__________________
I valg mellom falske venner og åpne fiender har jeg alltid foretrukket det siste - Bjørnstjerne Bjørnson

Mamma til poden 05 og prinsessen 11.
*HH* er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no