Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Reise til Asia med mellomstore barn

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-06-10, 15:25   #1
m^2
Bør lage seg en tittel selv
 
m^2 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 14.069
Blogginnlegg: 122
m^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Reise til Asia med mellomstore barn

Jeg har blitt sprø

Jeg vurderer STERKT å ta meg en tur til mer spennende strøk med lillegutt neste sommer. Mest fordi jeg savner så innmari å reise til spennende og fremmede steder. Og jeg tror han er stor nok til å være med på sånt neste år (8 år).

Det blir oss alene (kanskje, får se om jeg får med noen), men tanken er å reise med et reisebyrå som "samler opp" folk fra flere land til en rundreise på en destinasjon - vanligvis 12-15 personer i én gruppe. Jeg har reist med dem før, i Tibet, og var superfornøyd, og kjenner mange andre som har reist med dem og har vært veldig fornøyde (på voksentur) - Explore World Wide. De er "singelvennlige" også - koster det samme for alle (spesialpris for barn).

For nå har de nemlig fått aktivitetsturer som er tilrettelagt for barn! Og aktivitetsturer som er tilrettelagt for "smårollinger", aktivitetsturer for tenåringer. OG aktivitetsturer for voksne. Og ikke fullt så aktive turer

Den turen jeg har mest lyst på går til Kina.

Men det er spennende turer til Sør Afrika, Grand Canyon.
Ja, overalt egentlig. Japan, egypt, europa osv.


Kanskje noen vil henge seg på?
Eller dra selv

Tipset er herved formidlet hvertfall.


Sist redigert av m^2 : 28-06-10 kl 16:07.
m^2 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no