Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Kommentarer totalt 14
Kommentarer
![]() |
God morgen! :kvitre:
Jentungen ville stå opp, og hun er jo sjefen, så da... Nå er det dansestund på stuegulvet mens mor gjesper. |
Postet 05-02-17 kl 08:44 av Maverick
![]() |
![]() |
Morn, morn. Bare meg oppe, enn så lenge. Egentlig er jeg trøtt, men jeg fikk ikke sove mere, så da så.
Ingen store planer for dagen, vaske litt klær, og pakke for Bodøtur i morgen, ungene skal til besteforeldrene, så jeg må pakke for dem også. |
Postet 05-02-17 kl 09:20 av polarjenta
![]() |
![]() |
Morn! Stille morgen her. Om litt skal jeg ta hurtigbåten for å hente yngste, som har vært hos ei venninne i helga. Blir godt å få skravletrollet hjem igjen, blir jammen stille her uten henne!
|
Postet 05-02-17 kl 09:33 av Pingis
![]() |
![]() |
God morgen!
Jeg og vesla er våkne, det har vi vært ett par timer, mannen sover. Ingen planer for dagen. Godt! |
Postet 05-02-17 kl 09:42 av Christa
![]() |
![]() |
På vei til skalåmbakken, årets første tur.
|
Postet 05-02-17 kl 10:29 av millact
![]() |
![]() |
God morgen.
Rolig morgen, snart ut på tur i snøværet. Det skal bli deilig tror jeg, er "kom deg ut dagen" så vi blir sikkert ikke alene... Ellers ikke så mange planer. |
Postet 05-02-17 kl 10:38 av Trixie
![]() |
![]() |
Jeg er alene hjemme og funderer på om jeg skal sitte i ro og lese boka mi eller rydde/organisere og male kjellernedgang. Hele resten av familien er ute, så de får være representanter på kom-deg-ut-dagen.
|
Postet 05-02-17 kl 10:40 av Blondie
![]() |
![]() |
Vi var masse ute i frisk luft i går, så vi dropper friluftsdagen i dagtid fordel for innendørs fotballtrening.
|
Postet 05-02-17 kl 11:25 av Tjorven
![]() |
![]() |
Hadde tenkt til å besøke faren min på sykehus, men nå begynte Lille å kaste opp, så da utgikk den visitten.
|
Postet 05-02-17 kl 11:57 av Pelle
![]() |
![]() |
Jeg rydder hus. Og ser på tv og snøen som daler ned ute. Endelig snø! Nå skal jeg straks hoppe i dusjen før jeg kjører mellomste på kamp.
|
Postet 05-02-17 kl 12:08 av Blånn
![]() |
![]() |
Når man har stått opp tidlig, pakket tre unger med tilhørende alpinutstyr i bilen, kommet halvveis til skibakkene (en time hver vei) og minstemor spyr. Når man da i tillegg vasker ungen og bilen og håper på at det bare er bilsyke og kjører 15 minutt til før neste runde, ja da snur man og kjører hjem.
![]() ![]() |
Postet 05-02-17 kl 12:45 av Frk_Fryd
![]() |
![]() |
Fint vær, og vi er inne
![]() Jeg er sliten etter å ha vært småsyk. Kidsa har nydelig lek oppe i 2.etg, og det hele er faktisk ganske idyllisk ![]() Så da får de som skriver #liveterbestute få være ute i dag ![]() |
Postet 05-02-17 kl 14:55 av Nessie
![]() |
![]() |
Jeg sitter på toget til Heggedal for å se enda en innebandykamp og nyter et lite fredfullt øyeblikk på nesten tomt tog med sovende baby og sjarmerende konduktør. :zen:
|
Postet 05-02-17 kl 15:28 av Maverick
![]() |
![]() |
Deilig dag på slalåm i dag, men speilglatte veier hjem. Leser på nettet nå at flere biler kjørte utfor og politiet har sperret veien mens de venter på strøbil.
|
Postet 05-02-17 kl 19:53 av millact
![]() |
Nylige blogginnlegg av Kaffestuggu
- Maikaffe (02-05-25)
- Etterpåskekaffe (22-04-25)
- Påskekaffe (14-04-25)
- Jeg velger meg april(kaffe) (01-04-25)
- Marskaffe (01-03-25)